Jsem zpět a se mnou i mé nové JÁ

14. září 2015 v 18:59 | Lucy |  Deník
Zdravím :)
Jak si můžete všimnout skoro rok se tu neobjevilo nic nového. Nechci psát, jak moc jsem měla školy, jak jsem nestíhala a tak dále. Napíšu to upřímně. Už mě nebavilo vymýšlet nové články a tak jsem pomalu, ale jistě na blog úplně zapomněla. Ale už mi to vážně začalo chybět a já se už od začátku školy rozhoduji, či mám pokračovat nebo se na to vykašlat úplně. Doufám, že jsem se rozhodla správně a že mě moje inspirace už neopustí.


Za posledních několik měsíců mi hodně lidí řeklo, že jsem se změnila. Ze začátku jsem to ani pořádně nechápala a nechtěla jsem tomu veřit, přece jsem to pořád já, kdybych se změnila věděla bych o tom, no ne? Ale čím víckrát jsem to slyšela, tí víc jsem nad tím začínala uvažovat.

Ta hlavní změna asi nastala na začátku letošního roku. Gympl mě změnil. Téměř všichni říkají, že k dobrému a já jen tajně doufám, že je to opravdu pravda. Už nejsem ta tichá holka co se ani nenapila piva. Ta, které bylo celkem jedno co má zrovna na sobě a jak vypadá. Ta, která se dokázala bavit jen s lidma ze třídy a jinak se hrozně styděla.

Teď jsem... Nevím přesně co jsem teď, ale rozhodně už nejsem ta co před rokem. Mám teď tolik přátel i mimo školu, a jsem za to nesmírně vděčná. Zvlášť, když mi večer volají, že mě za hodinu vyzvednou a jedem někam do clubu. S dobrou společností není problém vrátit se domů až třeba ráno v osm.

Jsem ráda za tuhle změnu, která mě podle slov jedné blízké osoby udělala sebevědomou dívkou.

A co vy prošly/i jste si za poslední dobou taky nějakou změnou, která ovlivnila váš život?
Podělte se se mnou v komentářích. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš taky pocit, že si se v poslední době změnil/a?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Brave Me Brave Me | Web | 14. září 2015 v 19:14 | Reagovat

V poslednom čase som si prešla dvomi menšími zmenami v živote. Založila som si blog a začala som po prázdninách chodiť do školy. :D Nie sú to žiadne veľké zmeny, iba také drobnejšie, avšak napriek tomu pre mňa majú istú hodnotu. Rada by som sa podelila aj o niečo zaujímavejšie, len keby som niečo zaujímavé aj zažila...

2 Smile Smile | Web | 19. září 2015 v 11:00 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi se vrátila na blog, hned si tě dávám do oblíbených a budu ti sem pravidelně vkládat mé otravné komentáře :P, tvoje články mě vždycky bavily. :3
Věřím tomu, že jsi se změnila k lepšímu, protože být sebevědomá je vždycky lepší, než být tichá a stydlivá, že? :) Navíc mít víc přátel není vůbec na zmar.
Já se hrozně změnila během posledních dvou let a musím říct, že to na sobě vidím i já sama. Taky jsem nejdřív nechápala, jak to lidé myslí, když se od nich dozvím, že jsem jiná, ale už to chápu a vidím. :)
Hodně štěstí s blogem :3

3 Kris Kris | 25. září 2015 v 20:19 | Reagovat

Od té doby, co chodim na gympl se u mě změnilo hodne věci, jedna z mala věci je to, že jsem si našla tři nové kamarádky , dokonce si troufnu řict ,že jsou to nejlepší kamaradky co jsem kdy měla a jsem za to nesmírně vděčna , protože vim že se jim mužu kdykoliv se vším svěřit ,vždy mě ve všem podpoří a hlavně  mi vždy řikaji pravdu .  Můj život je díky nim šťastnější a veselejší , protože to co zažívám s něma jsem ješťe nikdy
nezažila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama