Horoskop

10. prosince 2014 v 15:45 | Lucy |  Píšu

Věříte, že nám předpovídají to, co se opravdu stane? Nebo je to jen výmysl jak zaujmout lidi? Já věřím, že nám mají něco říct. Vždyť se podle nich řídili už i ve starém Babylonu. Už v té době lidé věděli, že díky postavení planet a hvězd se mohou dozvědět zajímavé věci. Třeba když je nějaká planeta blíž, bude lepší úroda a naopak. Tehdejší lidé byli velice chytří, možná ještě více než my. A troufám si říct, že měli i spokojenější život.
Ale to už odbíhám od tématu.

Rozhodně si nemyslím, že horoskopy v Bravu a dalších dívčích časopisech nám mohou nějak významně ovlivnit život. Ale když si najdeme nějakou důvěryhodný zdroj, už se tím dá nějak pracovat.

Třeba mě na prosinec, to co jsem našla, úplně sedí.


Váhy: …Čekají vás vztahové trable, které však můžete lehce vyřešit - stačí, když zachováte chladnou hlavu, otevřete své srdce a budete zcela upřímní. Dostanete se totiž do situace, kde proti sobě budou válčit vaše emoce a váš rozum. Žádné řešení není jednoznačně správné, ale nelžete si, buďte k sobě i okolí upřímní a odhalte celou pravdu. Tak vaše rozhodnutí nakonec všichni přijmou a ocení váš přístup. Poděkujte svým přátelům za podporu a odměňte je za jejich velkorysost...


Musím říct, že je to až děsivě pravdivé. Ale ne vždy se to přesně shoduje s naším životem. Měli bychom se naučit hledat v nich nějaké skryté poslání. Jednoduše číst mezi řádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříš horoskopům?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 16. prosince 2014 v 23:18 | Reagovat

Já nevěřím úplně všemu, co říkají horoskopy, ale něco je v tom určitě pravdy :D

2 Smile Smile | Web | 17. prosince 2014 v 12:12 | Reagovat

Já docela i věřím, snažím se číst mezi řádky, je jasný, že když se mi tam píše o práci, a já do práce nechodím, může to být práce doma, nějaké moje rozjeté projekty, škola a tak podobně. :)
Nějaké dívčí časopisy si už pár let nekupuji, nic v nich není doopravdy, samé blbáboly a drby, to mě nebaví. :) Ale když si najdu nějaký - jak jsi říkala - důvěryhodný zdroj, kde to, co je psané, nějakým způsobem aspoň týden odpovídá, většinou si dám stránku do oblíbených a koukám tam každé ráno. Často mi to pomůže i v tom, abych se nehádala, nebo nebrala věci tak vážně. :)

Mimochodem, stýskalo se mi po tvém blogu. :3

3 Alex Alex | 22. prosince 2014 v 15:22 | Reagovat

Já čtu pravidelně horoskop na http://www.femina.cz/horoskopy.html a musím říct, že docela často sedí, takže ano - věřím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama